Використовувати списки, що випадають, і меню краще тільки там, де цього уникнути неможливо. В інших випадках намагайтеся відразу показати користувачеві всі його можливості. Визначити, які елементи «зайві», а які ні, вам допоможе тестування (про те, як його можна провести, розкажемо наприкінці статті). При неправильному введенні параметрів товару користувач бачить повідомлення з помилкою. Напишіть відразу, що слід зробити, щоб описати товар правильно.

Гештальт (нім. Форма, структура) — це група принципів візуального сприйняття, розроблених в 1920 роках німецькими психологами. Гештальт-принципи будуються на теорії про те, що «організоване ціле сприймається як щось більше, ніж просто сума його частин». Дизайнер Jerry Cao опублікував у своєму блозі результати тестування інтерфейсу сайту Yelp.

Говорити Мовою Користувача

Великі фотографії у високій якості, цікаві шрифти й активні візуальні елементи створюють динамічну атмосферу та мотивують користувачів до покупок. Прекрасним прикладом створення дружнього інтерфейсу є компанія Apple. Продукти цього бренду славляться бездоганним дизайном, а їхні операційні системи iOS і macOS може без зусиль освоїти навіть дитина завдяки простоті та зрозумілості інтерфейсу. Іншими словами, вам знадобиться більше часу, щоб досягти мети, яка є дальнішою або меншою. Це правило використовувалося в багатьох різних сферах, таких як взаємодія людини з комп’ютером та ергономіка. Точна естетика, яку вони вибирають, залежить від них, але основні «правила» або необхідність відповідати очікуванням користувачів – це те, що дизайнери ігнорують на свій страх і ризик.

правила створення гарних інтерфейсів

Ми можемо використовувати принцип близькості в UI-дизайні, щоб згрупувати взаємопов’язану інформацію, організувати контент або впорядкувати макет. Якщо правильно скористатися принципом близькості, це позитивно позначиться на візуальної комунікації та досвіді користувача. Змусити користувача зареєструватися — це важливе та одне з найскладніших завдань інтерфейсу. Зазвичай люди намагаються уникати реєструватись там, куди вони не збираються заходити регулярно, або ще не впевнені в цьому. А часто навіть відмовляються від покупки в інтернет-магазині, якщо для цього обов’язкова реєстрація, та шукають свій товар на інших сайтах.

Освіта Для Дорослих

Не змушуйте його відчувати, що інтерфейс схиляє його до певної дії — навіть якщо це так і є. Саме рішення веб-дизайнера впливають на те, яким буде перше враження користувача, чи захоче він придбати товар або послугу, чи порекомендує їх друзям, чи відвідає сайт знову. І якщо UX-дизайн відповідає більше за технічне заповнення сторінок, то зона відповідальності UI — це зовнішній вигляд сайту, його візуал.

правила створення гарних інтерфейсів

Можете надихнутись прикладами гарних сайтів у добірці від HubSpot. Також хочу порекомендувати звернути увагу Евристики Нільсена та/або Загальні правила Юзабіліті та/або Когнітивні викривлення в Ux дизайні. Закон Фіттса виявився корисним інструментом для вивчення того, як люди рухаються, і створення систем, які працюють краще та ефективніше.

Наочний Приклад Тестування Інтерфейсу Користувача

Об’єднуючи продавців та покупців, вебресурс дає змогу знайти товари і послуги відмінної якості за оптимальною ціною. Зручні фільтри і добре продумана система зворотного зв’язку роблять OLX чудовим ресурсом для купівлі товарів і послуг на вторинному ринку. Уявіть, що ви граєте в комп’ютерну гру, де вам потрібно якомога швидше стріляти по мішенях. Цілі різного розміру знаходяться на різній відстані від вашого персонажа. Закон Фіттса говорить, що вам знадобиться більше часу, щоб вразити маленьку ціль, яка знаходиться далеко, ніж це знадобиться, щоб вразити велику ціль, яка знаходиться поблизу вас. Внутрішня перелінковка — це посилання, які ведуть з одних сторінок на інші в межах одного ресурсу.

Він відповідає за те, як попередній макет виглядатиме у результаті і яку асоціацію викликає у користувача. Його завдання — створити інтерфейс, який виділятиметься на тлі конкурентів та викличе «вау-ефект». Для досягнення цієї мети використовуються різні кольори, типографіки, інфографіки, анімації та інші інструменти. Слід враховувати всі навіть найменші деталі при розробці проекту, починаючи зі стартових позицій.

Ефективне управління часом є однією з ключових навичок, необхідних айтішникам для успішної роботи в швидкому та динамічному світі інформаційних технологій. У всіх описаних випадках дослідження допомагають дизайнерам при фінальному прийнятті рішень. Однак інформація, яку шукають UI- і UX-дизайнери, сильно відрізняється. Вони інформують нас про те, як елементи дизайну поєднуються між собою для створення всебічного та продуманого візуального образу.

Крім того, нескладний веб-сайт не відволікатиме користувача від мети. Він також матиме належний негативний фон, щоб все було впорядковано. Оптимально підібраний простір між ними робить сприйняття всього тексту більш комфортним, а його зовнішній вигляд — більш привабливим. Веб-дизайнери зазвичай налаштовують висоту рядка на параметр від 1,5 до 2 — це оптимальний показник, з яким текст найкраще сприймається оком. Дизайн інтерфейсів — це не тільки красиві пікселі і блискуча графіка. В інтерфейсі головне — ефективна комунікація, результат і зручність.

Це візуальна стенограма, з якою людям комфортно і подобається. Потім дизайнери інтерфейсу могли б добре використати https://wizardsdev.com/ цей урок. Чудовим прикладом стильного, сучасного і функціонального сайту є вебресурс компанії Nike.

  • Золоті правила дизайну інтерфейсу користувача важливі, якщо ви розробляєте додатки для користувачів.
  • А зараз давайте розглянемо Гештальт-принципи, які допомагають нам у проектуванні сучасних інтерфейсів.
  • У найкращому дизайні повідомлення не повинно залишати жодних запитань у користувачів.
  • Це допомагає користувачам ідентифікувати проблеми та знайти рішення.
  • Баланс виникає, коли по обидва боки уявної осі поступово розподіляється кількість зорового сигналу.

Досвід користувача визначається тим, наскільки легко чи складно взаємодіяти з елементами призначеного для користувача інтерфейсу, створеними дизайнерами. Саме тип завершеності дозволяє нам побачити Інтерфейс додатків в картині Пікассо двох людей, що цілуються, замість різних фігур. Все тому, що наш мозок домальовує частини, що бракують, щоб відтворити цілісність картини, в даному випадку — поцілунку.

А якщо все ж таки з якихось причин ви змушені пропонувати користувачам довгу форму з безліччю пунктів заповнення, то розбивайте її на окремі частини. Найчастіше цю функцію можна зустріти у програмах, сервісах і додатках. Користувач може змінити, наприклад, колір шрифту, стиль іконок, фонове зображення, розмір текстових блоків так, як йому сподобається (вибираючи із запропонованих варіантів, звичайно). Але використовувати вже знайомі користувачам моделі побудови інтерфейсу — це правильний спосіб зробити його передбачуваним.

правила створення гарних інтерфейсів

Досвід користувача програми визначається тим, як вони взаємодіють. Чи є досвід плавнішим та інтуїтивним чи незграбним та заплутаним? Чи виглядає навігація по додатку логічною чи вона почувається довільною? Чи взаємодія з додатком дає людям відчуття, що вони ефективно виконують завдання, яких вирішили досягти, чи це відчувається як боротьба? Досвід користувачів визначається тим, наскільки легко чи складно взаємодіяти з елементами інтерфейсу користувача, які створили дизайнери UX. Саме вони повинні переконатися, що інтерфейс програми є привабливим, візуально стимулюючим та тематизованим відповідно до цілі та / або особистості програми.

В ідеалі, повідомлення про помилки повинні бути короткими та мати позитивний тон. Сучасні тенденції в веб-дизайні наголошують на важливості використання м’яких і приглушених кольорів, які створюють більш гармонійне візуальне сприйняття. Чисто чорний та чисто білий кольори рідко вписуються в цю естетику. Також вони можуть створювати враження жорсткості та агресивності, підсвідомо відштовхуючи відвідувачів сайту та створюючи негативне враження про продукт.

правила створення гарних інтерфейсів

Ми схильні читати текст зліва направо, рухаючись по діагоналі вниз. При правильному вирівнюванні очам читача легше простежити за рядком і перейти на наступний. Це той випадок, коли одна невелика зміна може суттєво покращити загальне сприйняття сайту. Працюючи з текстом майбутнього сайту, дизайнер вибирає одну гарнітуру — набір споріднених шрифтів, схожих за стилем. Найкраще вибрати універсальну гарнітуру — без зарубок, з більш високими літерами.

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *